Veikalu plauktos atgriežas četras vēsturiskās “Ādažu” čipsu garšas

Rudenī veikalu sortimentā atgriežas četras “Ādažu” čipsu vēsturiskās garšas, kas pavasarī tika izvēlētas balsojumā “Kurai garšai jāatgriežas?”. Redzot lielo atsaucību un aktivitāti kampaņas laikā, pieejami ierobežotā daudzumā veikalu plauktos atkal nonāks 4 iecienītākie produkti no balsojuma – Bekona čipsi, divu garšu EGO čipsi un kartupeļu Ripuļi.

01.09.2023
Dalies:

Pavasarī, balsojuma rezultātā, “Ādažu” čipsu mīļotāji no deviņpadsmit garšām balsošanas pēdējā kārtā par savu favorītu ar 27114 balsīm atzina Bekona čipsus, savukārt, TOP 3 otrajā vietā ierindojās EGO čipsi, bet uzvarētāju trijnieku noslēdza kartupeļu Ripuļi.

Kopumā par to, kurai no vēsturiskajām “Ādažu” čipsu garšām jāatgriežas, tika balsots 68 tūkstošu reižu, pusfinālā ierindojot  Bekona, EGO, Sandiego, Mājas kūpinājuma čipsus un kartupeļu Ripuļus.

Balsojuma pēdējā kārtā uzvarējušie Bekona čipsi ilgus gadus bija čipsu klasikas simbols. To ikoniskā garša un kūpinājumu smarža aizved īstā našķēšanās piedzīvojumā. Savukārt EGO čipsi, ko pircēji pirmoreiz iepazina 2009. gadā,  atgriezīsies ar divām garšām: siera un krējuma, kā arī sīpollociņu, aicinot izbaudīt nostalģiskos laikus un, kā agrāk, mudinot: “ja vēlies, pacienā arī citus ar savu ego!”. Taču iemīļotie kartupeļu Ripuļi atgādinās par laiku ap 2000. gadu, kad Ripuļus ēda un kā gredzenus pirkstos vēra gan lieli, gan mazi.

Lai notiek kā velējies! Vēsturiskās garšas ir atpakaļ!

Seko mums