Pieber čipsu garšu visam! JAUNUMS – Ādažu Čipsu garšvielas.

Turpinot svinēt Ādažu zīmola jubilejas gadu un īstas draudzības, esam izlaiduši jaunumu –  Ādažu čipsu garšvielas! Tagad iemīļoto tomātu, krējuma – sīpolu vai siera Ādažu čipsu garšiņu vari piebērt visam!

19.04.2023
Dalies:

Mēs visi zinām, ka garšu nevar būt par daudz. Un ja esi iecienījis kādu garšu, to patiešām gribas uzlikt uz jebkura ēdiena vai uzkodas.

Ņem Ādažu garšvielas un ber klāt saviem mīļākajiem čipsiem. Mēs visi zinām to vienīgo čipsi, kas ir pilnībā sarkans, kraukšķīgs un bagātīgi klāts ar garšvielām. Ņem Ādažu garšvielas un ber klāt saviem mīļākajiem čipsiem, radot īstu garšu pārpilnību! Miksē garšas arī savā starpā – kā garšo tomāts ar siera garšu? Kādi būs kraukšķīgie kartupeļi ar krējuma un sīpolu garšvielu?
Ir tikai viens veids, kā to noskaidrot – pieber Ādažu čipsu garšvielu jebkuriem čipsiem vai kraukšķiem un dodies garšu eksperimentā.

Ber garšvielas arī uz jebkuras citas uzkodas vai ēdiena un nogaršo čipsu garšiņu kombinācijā ar dažnedažādākajām garšu niansēm.

Kopā ar digitālajiem satura veidotājiem esam radījuši dažādas receptes, no kurām iedvesmoties čipsu garšvielu pielotojamībai: https://cipsi.lv/produkti/garsvielas/

Seko mums