Nogaršo jaunās vasaras garšas!

Vasara jau tepat aiz stūra, tādēļ Ādažu Čipsi nāk klajā ar šīsvasaras jaunumiem! Atceroties bezrūpīgos vasaras momentus, šie brīži mums saistās arī ar ko garšīgu un tik raksturīgu tieši vasarai – vasaras garšām.

11.05.2022
Dalies:

Ādažu Čipsu jaunā vasaras kolekcija ir tieši par to – par īstu vasaru un tai raksturīgajām garšām, kas mums ikvienam ir tuvas un baudāmas.

Jaunumi šogad ir gan čipsu, gan kraukšķu cienītājiem, lai katrs atrastu savu īsto vasaras garšu un vasaru varētu baudīt garšīgā kompānijā. Soritmentu papildina četri jaunumi:

  • Vasaras pikantais BBQ  – Tie ir rievoti, tie ir kraukšķīgi un tie ir nedaudz pikanti – lūk, tā ir kombinācija, kas jebkuru kompāniju pārvērtīs par garšīgu kompāniju. BBQ čipsu garša ir tik vilinoša, ka darbosies gluži kā magnēts. Atliek vien nolikt paciņu uz galda, un pēc brīža ap to jau pulcēsies savējie!
  • Sviestā grilēts ķiploks un zaļumi – Šie čipsi saliedēs ķiploka garšas cienītājus jebkurā vasaras pasākumā! Vari būt drošs, ka ar sviestā grilēta ķiplociņa un zaļumu garšas čipsiem draudzības tiks dibinātas uz garda pamata!
  • Dārzeņu salmiņi ar sieru & krējumu – Tu jau zini, ka ar gardumiem ir jādalās, taču nebrīnies, ja, daloties ar jaunajiem dārzeņu salmiņiem, tie pazudīs trīsreiz ātrāk, jo jānogaršo ir visas salmiņu krāsas! Kraukšķini krēmīgos siera salmiņus un iekrāso savu vasaru garšīgās krāsās!
  • Riņķīši ar saldo čili un krējumu – Ar saldā čili un krējuma garšas riņķīšiem jābūt uzmanīgiem! Tie ir tik gardi, ka atiet no pakas būs … khem… gandrīz neiespējami! Pateicoties Riņķīšu perfekti apaļajām aprisēm un perfekti sald-sāļajai garšai, tie veikli un ar inerci dosies tavas mutes virzienā!

Izmēģini visas četras jaunās garšas, iegādājoties tās https://oveikals.lv/veikals/cipsi-salas-uzkodas/cipsi/ vai veikalos visā Latvijā.

Seko mums