Maijā “Ādažu Čipsi” ražotnē saražots rekordliels produkcijas apjoms

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” 2017. gada maijā “Ādažu Čipsi” ražotnē saražojis par 19% vairāk produkcijas nekā 2016. gada maijā, sasniedzot 598 tonnas, kas ir lielākais čipsu un sāļo uzkodu ražošanas apjoms mēnesī kopš ražotnes dibināšanas 1979.gadā.

08.06.2017
Dalies:

Šāds ražošanas apjoma pieaugums galvenokārt ir saistīts ar sāļo uzkodu un kartupeļu čipsu pieprasījuma pieaugumu Latvijā un eksporta tirgos, kā arī veiktajām investīcijām tehnoloģiskajos uzlabojumos.

Katru gadu “Ādažu Čipsi” ražotnē saražotās produkcijas apjomi pieaug, kas ir patiess apliecinājums “Ādažu Čipsi” attīstībai. Maijs ražotnē vēsturiski ir bijis ražīgākais mēnesis, jo tieši tad sākas piknika sezona un pieaug čipsu patēriņš. Gan Latvijā, gan ārvalstīs “Ādažu Čipsi” ražotnē gatavotās sāļās uzkodas un kartupeļu čipsi kļūst arvien iecienītāki, pateicoties nemainīgi augstajai produktu kvalitātei un mūsdienīgajam, daudzveidīgajam produktu klāstam,” uzsver Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša. 

Kā ziņots iepriekš, 2016. gadā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ieguldīja “Ādažu Čipsi” ražošanas procesos, investējot 320 000 eiro kartupeļu pirmapstrādes līnijā, 60 000 eiro čipsu ražošanā, lai uzsāktu pilnīgi jauna veida vafeļčipsu izgatavošanu un virzīšanu tirgū, kā arī septembrī piedāvāja absolūtu jaunumu Latvijas tirgū – pilngraudu kraukšķus.

Seko mums