Jaunās Ādažu ziemas garšas

Gada vēsajam laikam pamazām tuvojoties, Ādažu sortimentam, ierobežotā daudzumā, pievienojušies trīs jauni produkti! Trīs jaunas, unikālas un atšķirīgas garšas izcili piemērotas kraukšķināšanai ar savējiem, kamēr aiz loga vērojams zelta rudens vai pūš ziemeļu vēji. Jaunie produkti ir gan čipsi, gan kraukšķi, tādēļ izvēlies savu favorītu, nogaršojot visus trīs!

10.10.2022
Dalies:

Ādažu čipsi ar Maigo čili un krējumu
Lai kartupeļiem ar krējumu nebūtu tik auksti, tie uzaicināja ciemos maigo čili, un uzreiz kļuva siltāk. Ja arī tavai garšīgajai kompānijai aukstajos ziemas vakaros pietrūkst siltuma, tu tagad zini, ko meklēt.

Ādažu čipsi ar Karamelizētu sviestu un sāli
Viss garšīgais patiesībā ir vienkāršs kā kartupeļi ar sviestu un sāli. Tie kraukšķ, ja tiem kož. Tie kūst, ja tos liek uz mēles. Kad paņem pirkstos, tie mirdz zeltā un atgādina vasaras sauli. Un vēl – tie dzīvo paciņā, pēc kuras stiepjas visas rokas.

Ādažu Baltās zvaigznītes un mēnestiņi ar Krēmsieru
Kraukšķīgi kukurūzas krēmsiera kraukšķi – tā kraukšķ gardākais mēles mežģis pasaulē. Jau no pakas atvēršanas brīža tevi apmirdzēs zvaigznīšu un mēnestiņu spožums. Un no pirmā kraukšķa tavs garšas lidojums pacelsies absolūtā kosmosā.

 

Produkti pieejami veikalos visā Latvijā!

Seko mums