Ādažu Čipsu cenas

Ādažu Čipsi ir garšīga kompānija, un garšīgā kompānijā ikviens viedoklis ir svarīgs un nozīmīgs. Mēs tiešām lasām katru jūsu vēstuli un komentāru.

15.06.2022
Dalies:

Šī gada traģiskie notikumi pasaulē un tiem sekojošais pārtikas izejvielu un energoresursu cenu kāpums ir licis arī mums spert soļus, kas daļai no jums, mūsu draugi, nav pa prātam. Pieaugot ražošanas izmaksām, pieaugusi arī Ādažu Čipsu paciņas cena veikalu plauktos.

 

Apzināmies, ka laikā, kad viss jau tā kļūst dārgāks, augstāka cena par iecienītāko uzkodu neiepriecina. Mēs tiešām saprotam jūs un tāpēc vēlamies, lai jūs saprastu arī mūs. Ir vēl kāds faktors papildus energoresursu cenu kāpumam un kopumā pieaugušajām pārtikas izejvielu cenām, kas atstāj būtisku ietekmi tieši uz Ādažu Čipsu cenu.

 

Mēs esam vietējais zīmols un savu produkciju ražojam tepat Latvijā, Ādažos. Tomēr ir izejvielas, ko gan kvalitātes, gan mums nepieciešamo apjomu dēļ iepērkam citās valstīs. Svarīga loma čipsu gatavošanas procesā ir augu eļļām, un tieši tāpēc ražošanā vienmēr esam izmantojuši tikai augstākā labuma augu eļļu. Līdz Krievijas uzsāktajam karam eļļas piegādes mūsu garšīgajai kompānijai nodrošināja Ukrainas ražotāji. Diemžēl karš ir izpostījis viņu rūpnīcu. Šī iemesla dēļ nonācām situācijā, kurā mums bija jāizšķiras, vai apturēt ražošanu pavisam vai meklēt eļļas piegādātāju citur. Lai saglabātu ražošanu, bijām spiesti iegādāties eļļu no citiem ražotājiem brīdī, kad eļļas cena bija sasniegusi visaugstāko punktu.

 

Mēs saprotam, ka šis noteikti nav tas brīdis pasaules vēsturē, kad varam apsolīt konkrētu datumu, kurā varēsim samazināt ražošanas izmaksas un līdz ar to arī čipsu paciņas cenu veikalu plauktos. Tomēr gribam, lai jūs zinātu, ka, tiklīdz mums radīsies iespēja cenu samazināt, mēs to darīsim. Arī tas vēl nav viss. Cena, kuru redzat veikalu plauktos, nav pilnībā atkarīga tikai no mums. Ādažu Čipsu paku cena dažādos veikalos var atšķirties, jo katram veikalam ir sava cenu veidošanas politika. Ādažu Čipsus par ražotāja cenu sev un savai garšīgajai kompānijai vienmēr varat iegādāties https://oveikals.lv/

Seko mums