“Ādažu čipsu” 30 gadu jubilejas video klips pārtop draugu piedzīvojumā!

“Ādažu čipsi” šogad atzīmē 30 gadu jubileju un šo gadu pasludinām par īstas draudzības gadu! Par godu dzimšanas dienai esam radījuši jaunu, aizraujošu video klipu, kurā pulcināti zīmola cienītāji – īsti draugi reālajā dzīvē!

10.02.2023
Dalies:

2022.gada novembrī aicinājām atsaukties savus patērētājus reklāmas video filmēšanai, jo īpaši uzrunājot tos, kuri ir draugi arī ikdienā, un, kurus vieno kopīgas intereses, hobiji un aizraušanās. Video klipā ir redzami jaunieši, kuri tika izvēlēti no vairāk nekā 1000 draugu pieteikumiem, ko  saņēmām vienas nedēļas laikā.

 

Kā atzīst vairākums no dalībniekiem, tieši neparastais piedzīvojums – dalība zīmola video filmēšanā, šķitusi kā aizraujoša iespēja, tā padarot interesantāku ikdienu. Daži no dalībniekiem pat izvēlējušies savu dzimšanas dienu pavadīt klipa uzņemšanā: “Labākajai draudzenei tuvojās dzimšanas diena un šķita, ka tas būs lielisks piedzīvojums – nosvinēt šos svētkus filmēšanas laukumā!”, stāsta Krišjānis (25). Viņš arī atzīst, ka liels nopelns bijis filmēšanas radošajai komandai, kas palīdzējusi atraisīties un justies brīvi kameru priekšā, aizmirstot sākotnējo satraukumu: “Varbūt sākumā no satraukuma pat pāršāvām pār svītru ar jautrību, un komandai nācās mūs nedaudz piebremzēt,” viņš atceras. “Vislielākais ieguvums no filmēšanas dienas ir ne tikai pats notikums, bet arī video materiāls, kuru varēsim redzēt vēl pēc vairākiem gadiem un atcerēties, kādā “avantūrā” reiz kopā esam piedalījušies!”

 

Savukārt Petra (16), kura ikdienā profesionāli nodarbojas ar peldēšanu, atzīst, ka čipsi dažkārt var noderēt arī kā uzkoda pēc intensīvāka treniņa: “Protams, čipsi sportistiem nav pati ieteicamākā uzkoda, bet ir brīži, kad ļoti gribas tieši tos – ir liels nogurums, un tad var arī atļauties čipsus”. Viņas iecienītākā čipsu garša ir siera, kā arī tomātu garša. “Ādažu čipsu” garšu Petra atceras jau kopš bērnības, kad tā bijusi neatņemama bērnu ballīšu uzkoda. “Atceros, kā svinējām dzimšanas dienas bērnu dārzā un tur vienmēr bija čipsi!”, viņa smejoties stāsta.

 

Kopā ar draudzenēm – Lailu un Alisi, ar kurām vieno ne tikai kopīgie peldēšanas treniņi, bet arī 10 gadus ilga draudzība, viņas filmēšanas dienu atceras, ar to, ka tā sākusies agri – jau pulksten sešos no rīta bijušas sev tik ierastajā baseinā, lai šoreiz nodarbotos ar ko citu, kā peldēšana – filmētos reklāmā! “Bijām gatavas, ka būs jālec ūdenī, jāpeld, bet iztikām gandrīz bez tā. Spilgtākais, kas palicis prātā – cik ļoti agri sākās filmēšanas diena. Neierasti bija arī tas, ka sēdējām uz 7 metrus augsta tramplīna un ēdām čipsus, pļāpājām, apkārt skanēja mūzika un bija ļoti forša atmosfēra!”

 

Savukārt Katrīna (19), kura šogad uzsākusi studijas, klipa filmēšanai pieteikusies kopā ar četriem studiju biedriem no augstskolas. “Tā bija mana ideja un sākumā vairāk kā joks, bet ideja tika uztverta ar atsaucību, un tā arī nolēmām pietiekties. Filmējoties, puiši pirmoreiz dzīvē varēja izbaudīt grima kārtu uz sejas, kas bija absolūti nebijusi pieredze – viņi nesūdzējās, bet teica, ka tagad zinot, kā jūtas meitenes. Filmēšana notikusi gan Botāniskajā dārzā, gan ceļā uz Salaspils HES, gan treilerī.”

 

Katrīnu izbrīnījis tas, cik liela komanda strādājusi pie filmēšanas procesa: “Sākumā ieraudzījām piecus cilvēkus, un domājām, ka tas arī viss, bet beigās filmēšanas komandā bija aptuveni 20 cilvēku, un neviens nebija malā sēdētājs. Nebijām gaidījuši, ka viss process būs tik nopietns.” Katrīna stāsta, ka arī pieder pie tiem, kas “Ādažu čipsus” atceras kopš bērnības: “Gan agrākos iepakojumus, gan garšas, kas vairs netiek ražotas – ir zināma nostalģija.” Katrīnas visu laiku mīļākie čipsi ir diļļu, bet pārējiem draugiem izvēle esot par labu čipsiem ar tomātu garšu.

 

“Noteikti filmēšanas pieredze stiprināja mūsu draudzību”, noslēgumā bilst Krišjānis. “Tā ir vienreizēja iespēja un neatkārtojama pieredze, ko kopā esam piedzīvojuši”.

 

Ielūkojies kampaņas tapšanā un gatavajā dzimšanas dienas klipā!

 

Seko mums