Ādažu čipsi atbalsta jauniešu programmu “MOT”

Ādažu čipsi vienmēr ir bijuši par draudzībām, jo tās ir tās, kas mūs vieno un stiprina. Mēs uzskatām, ka kopā būšana un jauku mirkļu dalīšanās ir svarīga, tāpēc mēs vēlamies dot savu ieguldījumu sabiedrībā, atbalstot svarīgas iniciatīvas un veicinot pozitīvas pārmaiņas. Rūpēs par drošu un iekļaujošu sabiedrību un jauniešu atbalstu Latvijā, mēs, “Ādažu” čipsi, esam uzsākuši sadarbību ar biedrību “MOT Latvija”, veicot ziedojumu 20 000 eiro vērtībā.

03.06.2024
Dalies:

Sadarbības ietvaros dažādās aktivitātēs atbalstīsim “MOT Latvija” darbību visa gada garumā, tādejādi veicinot “MOT” programmas misiju un vērtības, kas tieši saskan ar Ādažu zīmola vērtībām.

“Kā sociāli atbildīgs uzņēmums, kuram rūpes par sabiedrību ir īpaši svarīgas, mēs esam priecīgi uzsākt šo draudzību ar biedrību “MOT Latvija”. “Ādažu” čipsu zīmola primārā auditorija ir jaunieši un ne velti – tas lieliski paskaidro mūsu apņemšanos veicināt draudzību, kopā būšanu, kā arī atvērtu komunikāciju un iekļaujošu vidi jauniešu ikdienā. Programma “MOT” strādā ar to, lai pieņemoša un droša vide būtu jauniešu norma, nevis ekstra, mudinot būt drosmīgiem un atvērtiem, kā arī rūpējoties par veselīgu sabiedrību kopumā. Sadarbības mērķis ir pievērst uzmanību biedrības “MOT” mērķim – stiprināt jauniešos pārliecību, dzīvot prasmi, garīgo veselību, apzinātību un drosmi, tādejādi novēršot atstumtību, bulingu, vardarbību, alkohola un narkotiku lietošanu, noziedzību un mentāla raktura problēmas jauniešu vidū. Lai šo īstenotu, plānojam iesaistīt arī savus resursus – mudinot ikvienu “Orkla Latvija” darbinieku kļūt par programmas “MOT” treneri vai mentoru un iesaistīties programmas attīstībā,” par sadarbību stāsta “Orkla Latvija” komunikācijas vadītāja Laura Bagātā.

Kā stāsta biedrības “MOT Latvija” vadītāja Ruta Masaļska: “MOT kā nevalstiska organizācija var pastāvēt tikai pateicoties atbalstītāju ziedojumiem. Esam ļoti pateicīgi “Ādažu” čipsiem par jauno draudzību, kopā piepildot MOT vīziju,  lai jauniešiem palīdzētu  veidot drosmīgu un iekļaujošu sabiedrību! Katrs ziedotais eiro palīdz kādam Latvijas jaunietim. Ik gadu MOT programmai pievienojas vairākas jaunas skolas un 7 gadu laikā esam apmācījuši jau vairāk nekā 400 trenerus un programmā piedalījušies vairāk nekā 18 000 jauniešu. “Ādažu” čipsu sniegtais atbalsts ir ļoti būtisks, lai spētu nodrošināt gan programmas kvalitatīvu norisi esošajās skolās, gan piesaistīt jaunas skolas. Kopā mums izdosies!”

Būsim klātesoši tādās “MOT” aktivitātēs, kā “MOT” entuziastu saietā, ČAU kampaņā un kopā veidosim dažādas citas aktivitātes, lai spēcinātu īstas draudzības un vairotu drosmi!

Vairāk par programmu “MOT” var uzzināt apmeklējot vietni www.mot.lv.

 

Seko mums