“Ādažu” Čipsi ar karamelizētu sviestu un sāls garšu saņem apbalvojumu “Labākais jaunais produkts 2022”

Starptautiskā pētījumu aģentūra “Nielsen IQ”, godinot veiksmīgākos jaunākos produktus dažādās kategorijās Baltijas valstīs, par Latvijā labāko debiju sāļo uzkodu kategorijā ir atzinusi “Ādažu” Čipsus ar karamelizēta sviesta un jūras sāls garšu. Vai atceries šo garšu, kas bija pieejama ierobežotā daudzumā pagājušā gada nogalē?

28.04.2023
Dalies:

“Ik gadu “Orkla” iegulda ievērojamus līdzekļus, lai patērētājiem piedāvātu mūsu komandas izstrādātus unikālus produktus, kas ražoti no kvalitatīvām un ilgtspējīgi iegūtām izejvielām. Esam gandarīti, ka vairākus gadus pēc kārtas jauni produkti iekaro patērētāju ievērību. Arī šogad saņemtais apbalvojums sāļo uzkodu kategorijā iedvesmo, lai arī turpmāk patīkami pārsteigtu gan Latvijā, gan ārvalstīs,” stāsta Lineta Mikša, “Orkla Latvija” komunikācijas vadītāja.

Kompānija Nielsen, kas sāka darboties jau 1923. gadā, izmanto unikālu metodi, lai analizētu pārtikas un mājsaimniecības preču kategoriju 20 grupas. Nielsen nesen izvērtēja jaunākos produktus, kas iznāca pagājušā gadā visās trīs Baltijas valstīs, un viņi ne tikai skatījās uz pārdošanas datiem, bet arī jautāja patērētājiem, kas viņiem visvairāk patīk. Šis konkurss “Gada labākais jaunais produkts” tiek organizēts kopš 2008. gada un var lepoties ar augstu prestižu.

Seko mums