Piešķir garšu atpūtai!

SIA "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" kartupeļu čipsus un sāļās uzkodas pārstāv divi zīmoli – "Ādažu īstie Čipsi" un "The Original Taffel Snacks".

Abiem zīmoliem ir spēcīgas pozīcījas Baltijas tirgū un Krievijā, Baltkrievijā, Kazahstānā, Azerbaidžānā, Turkmenistānā, Lielbritānijā, Īrijā, Vācijā un Nīderlandē. Tā ir liela atbildība un tāpēc mēs regulāri radām jaunus inovatīvus produktus un mūs raksturo - rūpes par vidi un kvalitātes garantija ikkatrā paciņā.

Zīmolu sortiments ir dinamisks un produktu klāsts mainās līdz ar jaunām tirgus tendencēm, pieprasījumu un jo īpaši patērētāju vēlmēm. Produktu klāsts ir plašs un to raksturo dažādība. Sortimentā ir viss, sākot no čipsiem, ko ražojam no - Latvijā audzētiem kartupeļiem, sāļajām uzkodām ar vairākām garšām un formām, kukurūzas un rīsu saldajām nūjiņām, līdz pat riekstiem kraukšķīgā garozā un piedevu mērcītēm. Produkti pieejami dažāda veida iepakojumos un fasējumos.

adažu čipsi

Līderis Latvijas čipsu tirgū un viens no iemīļotākajiem zīmoliem sāļo uzkodu kategorijā. Spēcīgākās "Ādažu īstie Čipsi"  zīmola īpašības: ražots Latvijā, savējais, par to runā, aktīvs, stilīgs un pievilcīgs. "Ādažu īstie Čipsi" produktus raksturo laba un izteikta garša, kraukšķīgums, kā arī laba kvalitāte. "Ādažu Čipsi" – piešķirs kvalitatīvu garšu jūsu atpūtas brīžiem! 

taffel

Produkcija, ko pamatā eksportējam, tiek tirgota ar "The Original Taffel Snacks" zīmolu. Šī zīmola izcelsme ir Somija un to raksturo stilīgums, unikalitāte un augsta kvalitāte. "The Original Taffel Snacks" produkti atšķiras ar iepakojumu dizainiem un  īpašu garšu, kas ir pārāka par tradicionālo un ierasto. "Taffel" – atpūtas garša!

 

 

Ādažu Čipsi logo .png formātā lejuplādē šeit.

Ādažu Čipsi logo .pdf formātā (saderīgs ar Adobe Illustrator) lejuplādē šeit.