Vērtības

SIA "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" raksturo produktu kvalitāte, veselīgums un ražošanas drošība, sākot no produkta izstrādes brīža un beidzot ar produkcijas nonākšanu veikala plauktā. Mūsu mērķis ir radīt produktus ar vērtību, tādēļ cenšamies apmierināt patērētāju vēlmes, nepārtraukti pilnveidojot produkcijas izstrādes procesu.

Ar uzņēmuma korporatīvajām vērtībām iepazīsties šeit!

”ĀDAŽU ČIPSI” PRODUKCIJA NESATUR TRANSTAUKSKĀBES!
Lasīt vairāk.


Produktu uzturvērtības un kvalitātes kritēriji

SIA "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" vēlas, lai atpūtas mirkļu būtu vairāk un lai katrs mirklis atpūtas būtu piesātināts ar izteiktu, patīkamu garšu! Laba garša un kvalitāte ir mūsu uzmanības centrā! SIA "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" domā un rūpējas par patērētāju, tāpēc esam izvirzījuši kvalitātes kritērijus, pie kuriem arī pieturamies produktu ražošanā:

  • Uz katra produkta iepakojuma tiek norādīta uzturvērtība un sastāvs;
  • Visi “Ādažu Īstie Čipsi” čipsi tiek ražoti tikai no īstiem Latvijā audzētiem kartupeļiem;
  • Neizmantojam ģenētiski modificētus kartupeļus, kā arī neviens garšvielu maisījums nesatur ģenētiski modificētus organismus;
  • Kartupeļu saturs čipsos ir ~ 61%;
  • Kukurūzas daudzums ekstrūderos 62%;
  • Peletes galvenokārt sastāv no kartupeļu pārslām un kartupeļu cietes, to daudzums peletēs ir 68%;
  • Ražojam  arī saldās uzkodas, kas satur arī rīsu pārslas.
  • Cenšamies pēc iespējas samazināt dažādu pārtikas piedevu - daudzumu produktos;
  • Zaļās karotītes simbols - norāda, ka produkta sastāvā ir ne mazāk kā 75 % vietējo - Latvijas izejvielu, produkts tiek ražots Latvijā un atbilst augstākiem kvalitātes standartiem.

Produkcija tiek ražota, ievērojot EK Nr.852/2004 regulas par pārtikas produktu higiēnu prasībām un atbilst MK 16.februāra 2010.g. noteikumiem Nr 146 ”Obligātās nekaitīguma prasības pārtikas piedevām un pārtikas produktiem, kuros izmantotas pārtikas piedevas’’.

Svaigums un kvalitāte

SIA "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" izmanto tikai augstākās kvalitātes sastāvdaļas, kuras tiek iegādātas tikai no pārbaudītiem, zināmiem un atbildīgiem piegādātājiem. Tāpēc katru dienu SIA "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" darbinieki veic regulāras produktu sastāva un garšas pārbaudes, gan nupat saražotajai, gan citai produkcijai, gan visā produkta derīguma termiņa laikā.

SIA "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" ražotās produkcijas derīguma termiņš ir 6 mēneši.

Lai pie patērētāja nonāktu svaigs produkts, saražoto produkciju cenšamies pēc iespējas ātrāk nogādāt uz veikaliem


GDA un uzturvērtība
Katra produkta iepakojuma priekšpusē ir GDA zīmīte, pēc kuras var ātri uzzināt, cik porciju satur viena paciņa un cik daudz kaloriju ir vienā porcijā, kā arī norādām ieteicamo dienas devu vidusmēra pieaugušajam.

„GDA” ir saīsinājums no angļu valodas termina „Guideline Daily Amounts”. GDA marķējums parāda, cik daudz dažādu uzturvielu mums vajadzētu patērēt katru dienu. Informācija palīdz vieglāk ievērot sabalansētu un veselīgu dzīvesveidu. GDA vērtības tiek aprēķinātas, balstoties uz ikdienas enerģijas patēriņu 2000 kcal, kas ir aptuvenais ikdienas enerģijas patēriņš pieaugušam cilvēkam. Kaloriju un uzturvielu līmenis var mainīties atkarībā no dzimuma, vecuma un fiziskās aktivitātes līmeņa.

Katras paciņas aizmugurē ir uzturvērtības marķējums, kurā var iepazīties ar produkta sastāvdaļām un uzturvērtību daudzumiem gan uz 100g, gan uz porcijas daudzuma jeb 30g. Uzturvielas ietver olbaltumvielas, ogļhidrātus, taukus, piesātinātās taukskābes, šķiedrvielas un sāli.

Alergēni
Gan esošo produktu ražošanā, gan jaunu produktu izstrādē mēs vēršam lielu vērību alergēniem. Tomātu, klasiskie čipsi, kā arī “San Diego” ar pikanto tomātu garšu ir bez alergēniem. Neviens no produktiem nesatur glutēnu. Vienīgie sastopamie alergēnu veidi ir laktoze un soja.  Ja produkts satur alergēnus, uz katra iepakojuma aizmugurējās daļas norādām un izceļam alergēnu veidus.

Sāls
Katra produkta ražošanā ievērojam augstos SIA "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" izvirzītos sāls pieļaujamos daudzumus. Uz 100g produkta sāls daudzums nepārsniedz: 1,6g kartupeļu čipsos, 2,1g peletēs (1.2g “Salmiņos”), 1,9g ekstrūderos.

Tauku saturs
Tauku daudzums produktos atšķiras. Vismazākais tauku daudzums jeb zem 30% uz 100g ir “Mājas čipsos”; taisnā griezuma čipsos tauku daudzums nepārsniedz 32%, viļņotā un rievotā griezuma čipsos 34%. Maksimālais piesātināto taukskābju daudzums produktos nepārsniedz 14% uz 100g.

Kvalitātes garantija
Lūdzu, sazinieties ar mums, ja Jums ir šaubas par kādu no mūsu produktu kvalitāti. Pierakstiet īsi, kāpēc neesat apmierināts, kur un kad esat nopircis produktu.