Tirgus

SIA “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” aktīvi darbojas Latvijas un Baltijas tirgos kā arī eksportē produkciju uz Eiropas Savienības valstīm, Azerbaidžānu, Krieviju, Baltkrieviju un citur.

Mūsu klientiem un sadarbības partneriem piedāvājam visaugstākās kvalitātes produkciju ar ievērojamu produkta zīmola atpazīstamību.  Izstrādājot kartupeļu čipsu un sāļo uzkodu veidus, ņemam vērā arī patērētāju garšas iezīmes konkrētajā tirgū. 

Esam vadošais sāļo uzkodu tirgus spēlētājs Latvijā, pilnīgi aptverot visus valsts reģionus. Ik dienu piegādājam produkciju uz 300 vairum- un mazumtirdzniecības vietām, lai tā būtu pieejama katram Ādažu īsto čipsu cienītājam. Produkcijas pasūtījuma izpildi nodrošina mūsu „Orkla Confectionery & Snacks Latvija” tirdzniecības pārstāvju komanda, kas sistemātiski apmeklē esošos klientus un arī meklē jaunus sadarbības partnerus.

Ilggadējas un aktīvas darbības rezultātā Lietuvā un Igaunijā mēs realizējam virs 35% no uzņēmuma saražotā apjoma. Tur esam pārstāvēti ar "The Original Taffel Snacks" produktu klāstu.

Latvijā ražotie Ādažu īstie čipsi un "The Original Taffel Snacks" Baltijas iedzīvotāju vidū ir kļuvuši par ļoti iecienītu uzkodu gan svētkos, gan atpūšoties draugu un ģimenes lokā. Mēs labprāt dalāmies mūsu pieredzē un esam vienmēr atvērti sadarbībai.